Forum sojuszu Cerberus

Forum sojuszu Cerberus

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-27 22:54:43

mihald

Rada Sojuszu

6060812
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 93
Punktów :   

Przyszłość CERBERUSA

Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat co dalej z naszym sojuszem.
...bo jak widać jest źle. Tak naprawdę grających jest do 5 graczy reszta albo już są nieaktywni albo za chwile będą nieaktywni albo grają bardzo rzadko. Myślę, że za 4 tyg. zostanie nas garstka, 5 może 6 graczy i nie wiem czy istnienie Cerberusa będzie miało sens.

Ja widzę kilka dróg:
1. Dajemy czas - powiedzmy 4 tyg. - tym z małą ilością punktów na rozwój. Mówimy wprost: nie widzimy przyrostu punktów to się żegnamy. Oczywiście pomoc jest wskazana. Jeżeli uda nam się obudzić towarzystwo to dobrze jeżeli nie to jest problem
2. Nie dajemy czasu słabeuszom. Robimy porządek z nieaktywnymi i z tymi, którzy regularnie dają się farmić. Zostaje nas 6 graczy i w takim składzie ciągniemy grę
3. Szukamy sojuszu, który chciałby się z nami połączyć. Powstaje nowy sojusz z aktywnymi graczami.
4. Rozwiązujemy Cerberusa (w rocznicę powstania) i każdy z nas gra na własną rękę.

Jakie jest wasze zdanie?

Ostatnio edytowany przez mihald (2009-03-27 23:17:40)

Offline

 

#2 2009-03-27 23:16:04

cerber-admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przyszłość CERBERUSA

zdecydowanie rozwiązanie nr.2. Myślałem o tym od czasu do czasu. szukać sojusza do połączenia może póżniej...

Offline

 

#3 2009-03-31 22:20:35

mihald

Rada Sojuszu

6060812
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 93
Punktów :   

Re: Przyszłość CERBERUSA

elsep napisał do mnie maila:

"Wg mnie opcja pierwsza. Jakby co, to 5-6 osób w sojuszu to i tak dobrze. Tylko trzeba będzie organizować jakieś ataki sojuszu, bo póki co jesteśmy "martwym" sojuszem "

Ja jestem za opcją jeden, jak się nie uda to przechodzimy do opcji 2 i potem ew. opcja 3.
Czyli:
- wywalamy nieaktywnych graczy
- słabeuszom dajemy czas do końca kwietnia na podgonienie w punktach; przy czym kontrolujemy przyrost punktów: na koniec każdego tygodnia sprawdzamy przyrost punktów, nie jest 'na zielono' to do widzenia.
- na koniec kwietnia robimy weryfikację punktów, w Cerberusie zostają gracze z ponad 250k punktów, reszta 'do widzenia'

Może być? Jeżeli tak to wysmażę maila do Sojuszu

Offline

 

#4 2009-04-01 21:43:29

cerber-admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przyszłość CERBERUSA

Oki ,oki, ale obserwuję ewolucję naszych sojuszników od dawna, i mogę dodac że:
- tayson jest bardzo aktywny w Uni2, jego ilość punktów w Uni1 jest stabilna od kilka miesiący
- nasza maskotka Danielek1991 straci regularnie punkty
- tompyt mało gra
- AlexRex wrócił do gry po długiej przerwy, jest gotów do dalszego grania

Pisz do wszystkich, zobaczymy jaka będzie reakcja

Offline

 

#5 2009-04-03 06:44:06

el_s_ep

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przyszłość CERBERUSA

Oczywiście, że może być

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl