Forum sojuszu Cerberus

Forum sojuszu Cerberus


#1 2008-06-09 21:34:55

getek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 7
Punktów :   

Armia wyzwolenia kosmosu

Może nasz nowy sojusznik opowie nam cos o nich?:> Jestem ciekaw jak sie sprawy maja w ich sojuszu... Bo generalnie to nie lubie sie z nimi;) i ciekaw jestem czy sa bardzo waleczni, jak z komunikacja, bo jedynie atak na dorre przysporzyl mi troche przygod (czyt. odpowiedz w postaci ok 400SW wyslanych na moja planete matke), a farmienie pozostalych nie przynosi zadnych negatywnych skutkow (o ile te 400sw mozna nazwac skutkiem negatywnym, bo oczywiscie poszedl FS:))
pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-06-11 17:34:58

akacki

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Armia wyzwolenia kosmosu

witam , a wiec pare slow o AWK... sojusz chaotyczny jakich malo... gram juz dosc dlugo w tego typu gre o nazwie Ogame a wiec wiem mniej wiecej o co chodzi.. a tamten sojusz zadnego skladu i ladu nie ma... glownie moze 3-4 graczy jest w miare rozsadnych i z nie mala flota a reszta to mohery i juz.. nie maja zadnych sprzymierzencow ( nie mieli) co by im w razie czego pomogli... uwazaja w wiekszosci ze jak juz ma sie z 5k pkt to wystarczy aby wojowac i juz eko nie trzeba robic... hmm troszke sie z tym nie zgadzam... pozatym jak ktos od nich dostanie jakiegos zloma to placz jest strasznie wielki ale gdy probowalem wytlumaczyc ze jest cos takiego jak Fs floty to jakos nie mogli pojac... a wiec panowie nie bac sie i Jechac pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstryszawa maltańczyk szczeniaki za darmo fishingsuperstars