Forum sojuszu Cerberus

Forum sojuszu Cerberus


#1 2008-07-23 22:55:24

mihald

Rada Sojuszu

6060812
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 93
Punktów :   

Pisma - szablony

Zaproszenie do sojuszu Cerberus

Wersja 1
Temat:
Zapraszam do sojuszu Cerberus
Treść:
Witam,
widzę, że świetnie sobie radzisz i że jesteś aktywnym graczem. Proponuję Tobie przystąpienie do sojuszu Cerberus [CRB]. W grupie zawsze jest pewniej i bezpieczniej, łatwiej jest się bronić i atakować. Łatwiej jest o surowce potrzebne do rozwoju, bo u nas świetnie działa wymiana handlowa. Dla graczy z mniejszą ilością punktów mamy skuteczny pomysł na przyspieszenie ich rozwoju.
Zapraszam. Lider Cerberus'a.

----------------------------------------------------------------

Wersja 2
Temat:
Zapraszam do sojuszu Cerberus
Treść:
Witam,
Jesteś już doświadczonym graczem a nie należysz do żadnego sojuszu. My potrzebujemy silnych i aktywnych graczy, by razem stawiać czoła przeciwnościom i razem rozwijać nasze planety. Zapraszam do Cerberusa [CRB].
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

----------------------------------------------------------------

Wersja 3
Temat:
Zapraszam do sojuszu Cerberus
Treść:
Witam,
nie chciałbyś przyłączyć się do Cerberus'a [CRB]?
Stanowimy zgrany i ambitny team, na pewno szybko odnalazłbyś się w naszym zespole.
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

----------------------------------------------------------------

Pytania na jakie musi odpowiedzieć kandydat na członka sojuszu

Temat:
podanie o przyjęcie do Cerberusa
Treść:
Witam,
w podaniu o przyjęcie do Cerberus'a, które teraz napiszesz proszę abyś zawarł następujące informacje:
1. czy i do jakich należałeś/aś sojuszy i ew. jakie pełniłeś/aś stanowiska w tych sojuszach,
2. czy są gracze (kto?), którzy sprawiają Tobie specjalnie duży kłopot - wojna, ataki, dziwne maile...
3. Jak widzisz siebie w Inwazji za 4 tygodnie?
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Przywitanie nowego członka sojuszu

Temat:
witam na pokładzie Cerberusa:)
Treść:
Witam,
mam dla Ciebie garść informacji powitalnych:

1. Konto na forum Cerberusa. http://www.cerberus.pun.pl/forums.php
Konta zakładam ja, potrzebuję do tego Twojego maila. Na tego maila dostaniesz info o założonym koncie. Hasło wygeneruje dla Ciebie system, będziesz je mógł sobie zmienić. Login będzie taki sam jak ten, który masz w grze.

2. Forum Cerberusa.
- nasz regulamin, Rada Sojuszu, sposób przyznawania rang...: http://www.cerberus.pun.pl/viewforum.php?id=6
- nasz autorski poradnik o tym jak skutecznie grać w SI: http://www.cerberus.pun.pl/viewforum.php?id=4
Forum cały czas jest rozbudowywane, myślę, że przekopanie się przez posty nie powinny stanowić większego problemu. Wszelkie pomysły związane z rozbudową przebudową forum są mile widziane.

3. Twoja aktualna ranga.
Przez najbliższy tydzień jesteś Rekrutem. To coś w rodzaju okresu próbnego. Po tym czasie automatycznie awansujesz na Marynarza. A potem awanse/degradacje zgodnie z regulaminem przyznawania rang.

4. Liczę bardzo na Twoją aktywną grę. W razie potrzeby bierz sobie urlop kiedy chcesz i na ile chcesz, ale pamiętaj, zawsze zgłaszaj urlop.

Sojusz to żywy i elastyczny organizm. Jeżeli masz ciekawe pomysły lub potrzeby związane z grą dziel się tym z resztą sojuszu.

5. Mam nadzieję, że będziemy mogli pomagać Tobie zawsze kiedy tej pomocy będziesz oczekiwał.

6. Linki do innych serwisów:
- kopalnia wiedzy o Inwazji: http://www.si-master.com/pl/
- symulator walk: http://www.si.meh.pl/

Wiem, że na początku wiele sprawy wydaje się być mocno niejasne, dlatego też pytaj mnie bezpośrednio w każdej sprawie, lub też zostawiaj pytania na forum.

pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Oficjalnie w sojuszu - mail dla całego sojuszu

Temat:
Witamy nowych graczy
Treść:
Oficjalnie chciałbym przywitać dwóch graczy, którzy od dziś zasilają nasze szeregi.
Witam ..... oraz ..... .
Oni liczą na naszą pomoc i wsparcie, my liczmy, że niebawem ..... i ........ staną się poważną podporą dla Cerberusa.
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Informacja o założeniu konta na forum Cerberusa

Temat:
Konto na forum Cerberusa
Treść:

konto już jest. Daj znać czy wszystko poszło jak trzeba.
Nazwa użytkownika: ..........
hasło: zostało wygenerowane automatycznie i przesłane na maila podanego przez Ciebie.
Oczywiście hasło to możesz sobie zmienić. W razie jakiś problemów pisz.
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Propozycja przekształcenia w akademie Cerberusa

Temat:
Przymierze główne/poboczne
Treść:
Witam,
mam dla Was, tj. dla całego sojuszu ......... poważną propozycję.
Myślę, że moglibyśmy podpisać przymierze, dzięki któremu poważnie na prestiżu zyskają nasze Sojusze. My potrzebujemy stworzyć akademię Cerberusa a dla Was będzie to szansa na drugi oddech. Jeżeli jesteście zainteresowani taką propozycją to dajcie znać. Będziemy dogadywać szczegóły.
pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Przejęcie małego sojuszu

Temat:
Zapraszam do sojuszu Cerberus
Treść:
Witam,
proponuję Wam przejście do sojuszu Cerberus.
Pewnie takie przejście/przejęcie możecie aktualnie uważać za stratę, bo już nie będzie Twojego sojuszu, nie będziesz już Liderem. Ale przejście do tak dużego, silnego i zgranego sojuszu jakim jest Cerberus już po krótkim czasie uznacie za bardzo dobry ruch.
Zapraszam i pozdrawiam, Lider Cerberus'a.

-----------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez mihald (2008-09-22 15:52:43)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plStegna