Forum sojuszu Cerberus

Forum sojuszu Cerberus

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-23 23:33:06

mihald

Rada Sojuszu

6060812
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 93
Punktów :   

Akademia Cerberusa - próba I - Legiony Saurona - wymiana maili

22.07.2009 Legiony Saurona ------ tom7012, sajer123, ajgor19, Yarmen, manolo1208, Grevous(R)

ajgor19

Szczerze mówiąc to po prostu mi szkoda tego co zbudowałem i najchętniej (jeżeli są oczywiście takie możliwości) to oddałbym moje konto komuś kto to dalej rozwinie. A propos walki to z pełnym uwielbieniem atakuje mnie gość o ksywce polini111 (11:170:04) i powoli jestem tym znudzony, a koledzy z sojuszu......
-------------------------
mysle ze jest to dobry pomysł. Problem tylko w tym, ze gram raczej z tzw. doskoku, a prowadzac sojusz trzeba byc dosc aktywnym (chyba ze sie myle?)

________________
Wiadomość od _m_i_h_a_l_d: 
> oczywiście że można przyłączyć się do Cerberusa,
ale czy nie chciałbyś przekształcić swojego sojuszu w akademię Cerberusa?
Oczywiście w takim wypadku nie został byś sam z całą tą sprawą, przy organizowaniu akademii będę bardzo pomagał i później też nie zostawimy was bez opieki.
mih

________________
Wiadomość od ajgor19: 
> Witaj drogi kolego,
jak widzisz w tym sojuszu niewiele się dzieje - chyba nie ma nawet lidera. A tak by the way można przystąpić do WAS?
pozdrawiam
ajgor19

________________
Wiadomość od _m_i_h_a_l_d: 
> Witam,
mam dla Was, tj. dla całego sojuszu Legiony Saurona poważną propozycję.
Myślę, że moglibyśmy podpisać przymierze, dzięki któremu poważnie na prestiżu zyskają nasze Sojusze. My potrzebujemy stworzyć akademię Cerberusa a dla Was będzie to szansa na drugi oddech. Jeżeli jesteście zainteresowani taką propozycją to dajcie znać. Będziemy dogadywać szczegóły.
pozdrawiam, mihald

---------------------------------------------------------------------------

Witam,
mam dla Was, tj. dla całego sojuszu Legiony Saurona poważną propozycję.
Myślę, że moglibyśmy podpisać przymierze, dzięki któremu poważnie na prestiżu zyskają nasze Sojusze. My potrzebujemy stworzyć akademię Cerberusa a dla Was będzie to szansa na drugi oddech. Jeżeli jesteście zainteresowani taką propozycją to dajcie znać. Będziemy dogadywać szczegóły.
pozdrawiam, mihald

-----------------------------------
________________
Wiadomość od Yarmen: 
> Dzięki za propozycję.
Nie wiem jak reszta sojuszu, ale ja jestem zainteresowany. Jeśli mnie zechecie, to ja chętnie się do Was przyłączę.
Pozdrawiam.

-------------------------------------

widzę, że aktualnie nie macie lidera, ale może jest ktoś, może Ty, kto by rozpoczął taki temat w Waszym sojuszu: przekształcenie się w akademię Cerberusa, bo bardziej o to mi chodziło niż o wchłonięcie Was.
Szczegóły dogadalibyśmy po Waszej wstępnej zgodzie, natomiast w ogólnikach wyglądałoby to tak:
- zostajecie przy swojej nazwie sojuszu, albo ją zmieniacie - to jest wasza decyzja
- prowadzicie własną politykę, własne przymierza, własne wojny.......
- wybieracie lidera
- do Cerberusa przechodzą ci, którzy przekroczą wcześniej ustalony  pułap punktowy (40K ?)

Co narzuciłby wam Cerberus:
- korzystacie z tego samego forum co Cerberus, ale nie wszędzie mielibyście wejście
- raczej agresywną politykę rekrutacyjną

Korzyści:
- dla nas jest to oczywiste, mamy mocne zaplecze rekrutacyjne
- dla was: macie swoją osobistą ochronę i zapewniony raczej spokojny rozwój

Myślę, że moglibyśmy razem skorzystać na takim przymierzu: my mamy swoją akademię a Wasz sojusz dostaje dużego kopa na dalsze funkcjonowanie.

Pogadaj z kim możesz albo daj mi namiar na lidera Waszego sojuszu.
pozdrawiam, mih

Ostatnio edytowany przez mihald (2008-08-14 18:28:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl